Zahradní set MONROO VeGA 4 od V-Garden – nezbytnost pro každého zahradníka!

Jaký by to byl zahradník, kdyby neměl vhodné křeslo a stůl pro odpočinek po náročné práci na zahradě. Pokud hledáte kvalitní a trvanlivý zahradní nábytek, určený do jakékoli exteriérové nebo interiérové prostor, měli byste se podívat na zahradní set MONROO VeGA 4 od značky V-Garden.

Novinka na trhu

Tento zahradní set je novinkou na trhu zahradního nábytku a nabízí nejen pohodlné sezení, ale také moderní design a vynikající kvalitu. Set skládající se z masivního stolu a 4 křesel je vyroben z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti.

Díky svým rozměrům se tento zahradní set hodí nejen pro relaxaci v zahrádce, ale také na terase nebo v pergolovém prostoru. Je ideální pro pikniky s rodinou nebo grilování se skupinou přátel.

Bezbarvý teakový olej

Cena zahradního setu MONROO VeGA 4 je více než příjemná, vzhledem ke kvalitě a trvanlivosti materiálu. Nábytek je povrchově upraven bezbarvým teakovým olejem, který chrání dřevo před vysušením, vodou, škůdci nebo drobným poškozením.

Vzhledem k tomu, že nábytek je vyroben z přírodního materiálu, je kresba dřeva a jeho zbarvení na každém kusu nábytku unikátní. Dřevo meranti je velmi odolné proti povětrnostním vlivům, takže při správné údržbě vám slouží spolehlivě po mnoho let.

Rozměry

Rozměry stolu jsou 150 x 90 x 74 cm. Rozměr křesla je 59 x 63 x 86 cm, což zajišťuje pohodlné a příjemné sezení.

Je třeba poznamenat, že nábytek je určen do exteriérů a interiérů, ale není vhodný pro používání ve vlhkém prostředí bez impregnace.

Pokud jste se rozhodli pro nákup tohoto zahradního setu, můžete si ho objednat na https://www.velkynabytek.cz/produkt/v-garden-zahradni-set-monroo-vega-4-3. Uděláte tím investici do kvalitního a trvanlivého zahradního nábytku, který se vám bude velmi dlouho hodit.