Vyzkoušejte Fleuresse povlak na polštář pro dokonalý spánek – 100% bavlna, rozměr 40/40 cm


Vyzkoušejte Fleuresse povlak na polštář pro dokonalý spánek

100% bavlna, rozměr 40/40 cm

Spánek je nezbytný pro plnohodnotný život a dokonalý spánek nám může poskytnout kvalitní polštář. Pokud hledáte polštář, který by skýtala nejvyšší úroveň komfortu, vyzkoušejte Fleuresse povlak na polštář.

Povlak na polštář Fleuresse je vyroben z 100% bavlny, což zaručuje příjemný pocit na pokožce a dovoluje vám dýchat. Navíc, bavlna je hypoalergenní, což znamená, že povlak snižuje riziko alergických reakcí a je vhodný pro citlivou pokožku.

Fleuresse povlak na polštář

Velikost polštáře zaručí, že se bude perfektně hodit na všechny polštáře o rozměru 40/40 cm.

Povlak na polštář Fleuresse je k dispozici v bílé barvě, což umožňuje snadné kombinování s různými typy dekorace. Povlak na polštář není pouze pohodlný, ale také praktický. Povlak je vybaven zipem, což umožňuje snadnou výměnu a praní. Pouze povlak můžete jednoduše prát v pračce na teplotu 40°C a vyžehlit na nízký stupeň.

Detail Fleuresse povlaku na polštář

V balení jsou 2 ks Fleuresse povlaků na polštář.

Závěrem, Fleuresse povlak na polštář je ideální pro ty, kdo chtějí skloubit pohodlí a praktičnost. Navíc, Fleuresse povlak na polštář je cenově dostupnou alternativou k výměně celého polštáře. Pokračujte zde za produktem: Fleuresse povlak na polštář