TV stůl s betonovým dekorem: TemaHome Berlin, rozměry 150 x 45 cm

Nejen na velkou obrazovku ke sledování filmů, ale také pořádné ozvučení a několik dekorací, které dají této dominantě obývacího pokoje duši. Jednoduchý televizní stolek u vás rozhodně nebude zahálet.

TemaHome Berlin

Betonový dekor a industriální styl

Tento kousek se pyšní okouzlujícím betonovým dekorem, který je inspirován industriálním stylem městských ulic. Sáhli jsme po něm pro jeho robustnost a jednoduchý design, který nenaruší ostatní dekorace v obývacím pokoji. Stůl má rozměry 150 x 45 cm, takže se na něj pohodlně vejde i větší televizor a v nabídce najdete i další kusy nábytku z kolekce Berlin, aby se krásně doplnily.

TemaHome Berlin

Praktické detaily a kvalita značky TemaHome

TV stůl TemaHome Berlin s betonovým dekorem vyniká nejen stylovým vzhledem, ale také praktickými detaily, které oceníte. Například má přihrádku pro set-top box, což ušetří místo na stole a vše bude mít pěkně na jednom místě. Jeho výška je optimálně nastavena pro pohodlné sledování televize, zároveň se dobře vejde pod něj čisticí robot a podobně. Kvalitní zpracování a materiály jsou samozřejmostí, jak u výrobků značky TemaHome předpokládáme.

TemaHome Berlin

Jak ho skvěle využít v interiéru

Betonový dekor se perfektně hodí do mnoha stylů. Kombinujte ho třeba s kovovými doplňky a sytými barvami. Určitě ale nepodceňujte i další prvky v místnosti – jako například měkké polštáře na pohovce či svíce na stole. Dbejte na to, aby dominantou místnosti byl právě televizní stůl a aby se vše krásně sladilo.

Zkuste si ke stolu přidat i akustický panel Sloane Tabula, který zlepší akustiku v místnosti a bude korespondovat s betonovým dekorem stolu. Vyzkoušejte si tvorbu svého vlastního interiéru a užijte si, jak vám to bude slušet.