Třímístná pohovka Hanah Home SIESTA – moderní a pohodlná volba v antracitovém provedení!


Třímístná pohovka Hanah Home SIESTA

Moderní a pohodlná volba v antracitovém provedení!

Designová třímístná pohovka SIESTA od výrobce nábytku a pohovek Hanah Home je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlný nábytek do svého obývacího pokoje. Tato třímístná pohovka má konstrukci z kombinace bukového dřeva a dřevotřísky potaženou pěnou a krásným antracitovým potahem z polyesteru. Díky svým rozměrům (230x78x92 cm) je tato pohovka nejen velmi prostorná, ale také velmi pohodlná pro delší sezení. Navíc je doplněna krásnými čtyřmi kovovými nohami v matné černé barvě. Součástí balení jsou 2 polštáře s rozměry 40×40 centimetrů.

Hanah Home třímístná pohovka SIESTA

S ČÍM SLADIT

SIESTA je velmi krásná a moderní třímístná pohovka, která vám zajisté udělá velkou radost a stane se středobodem vašeho obývacího pokoje a domova. Díky antracitové barvě se bude vyjímat ve světlých i tmavých interiérech v moderně i jinak laděném stylu. Pokud chcete tuto pohovku skvěle sladit s dalšími šedými prvky ve vašem obývacím či jiném pokoji, doporučujeme ji doplnit konferenčním stolkem a kobercem. Tím vytvoříte nádherný kout pro váš odpočinek.

VÝHODY A NEVÝHODY

Výhody

  • ✅ Nádherný design – Tato pohovka má moderní a elegantní design, který se skvěle hodí do každého moderně zařízeného obývacího pokoje.
  • ✅ Krásné zpracování – Tuto pohovku vyrábí renomovaná značka Hanah Home, což garantuje kvalitu a preciznost zpracování.
  • ✅ Kvalitní materiály – Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů, což ji činí odolnou a dlouho trvající.
  • ✅ Obrovský prostor – Tato pohovka má velký rozměr (230x78x92 cm) a je tak velmi prostorná a pohodlná.

Nevýhody

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: bukové dřevo, dřevotříska

Materiál povlaku: polyester

Materiál nohou: kov

Barva povlaku: antracitová

Barva nohou: matná černá

Rozměry pohovky dxhxv: 230x78x92 cm

Výška k sedáku: 43 cm

Hloubka sezení: 62 cm

Výška nohou