Tmavě modrá sametová pohovka Ghado Shel – luxusní přírůstek do každého obývacího pokoje!

Pokud toužíte po zajímavé a skutečně kvalitní pohovce do vašeho obývacího pokoje či hotelu, doporučujeme vám pohovku Shel od značky Ghado. Pohovka je dvoumístná, a tak se hodí do menších bytů či prostor.

O kvalitě pohovky Shel vás přesvědčí dřevěná konstrukce i martindale čalounění 100 000 s velvet touch. Tato pohovka vám nabídne maximální pohodlí a luxus, který jinde nenajdete. Zajímavá barva a jemný sametový povrch ocení každý návštěvník vašeho obývacího pokoje.

Proč si vybrat právě pohovku Ghado Shel?

Především díky svému dokonalému provedení a vysoké kvalitě. Tato pohovka je vyrobena z prvotřídních materiálů, které ji zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost proti opotřebení. V každém prostoru vynikne hlavně díky efektnímu svislému prošívání v zádech a loketní opěrce. Pohovka skvěle zapadne do moderních i klasičtějších interiérů se světlými doplňky.

Celkový rozměr pohovky je 170 x 84 x 81 cm a váží 65 kg. Pohovka je vhodná pro 2 osoby a perfektně se hodí do menších bytů či hotelových pokojů. Tuto pohovku můžete použít k relaxaci při sledování televize, k čtení oblíbené knihy nebo k jednoduchému odpočinku.

Provádíme individuální výrobu a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pohovka nevyžaduje žádnou speciální údržbu a vydrží vám po celou řadu let. Vyberte si tuto kvalitní pohovku pro váš obývací pokoj a užijte si neuvěřitelný luxus a pohodlí.

Tmavě modrá sametová pohovka Ghado Shel