Stylová a praktická komoda TORINO pro váš domov

Komoda TORINO v provedení masiv borovice lak je vhodná do ložnice, obýváku, pracovny a studentského pokoje zařízeného masivním nábytkem. Komoda obsahuje 2 menší a 3 větší zásuvky s kovovými pojezdy, využijete je pro uložení dokumentů nebo prádla. Komoda se zásuvkami najde své využití téměř všude.

Univerzální použití na každém místě v domě

Komoda TORINO v provedení masiv borovice bude vypadat dobře snad v každém pokoji zařízeném masivním nábytkem. Komoda TORINO v provedení masiv borovice lak je vhodná do ložnice, obývacího pokoje, pracovny a studentského pokoje. Komoda však poslouží i v předsíni, v šatně a v jídelním koutě. Komoda TORINO obsahuje dvě menší a tři větší zásuvky s kovovými pojezdy. Do zásuvek s hladkými úchytkami uložíte prádlo i nejrůznější dokumenty.

Design pro váš pokoj

Masivní komoda stojí na pevných nohách a nejlépe bude vypadat v pokoji zařízeném nábytkem TORINO. Světlou komodu postavíte vedle lůžka, skříně i v blízkosti pracovního stolu. Na plochu komody vystavíte nejrůznější dekorace a fotografie. Masivní komoda je kvalitní, bude vám dlouho sloužit a těšit vás.

Poznámka: Pokud se Vám líbí nábytek TORINO, určitě si prohlédněte celou nabídku na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/komoda-torino

Komoda TORINO

Obrázek: Komoda TORINO na stránkách sidonia.cz