Sprchová zástěna Walk-in 140 cm s matným sklem SIKOWI140MS od výrobce Satina


Sprchová zástěna Walk-in 140 cm s matným sklem SIKOWI140MS

Bez profilů a zavětrování s neprůhledným sklem

Sprchová zástěna od výrobce Satina je elegantní a moderním řešením pro koupelny. V nabídce výrobce se nachází zástěny různých rozměrů, včetně tohoto modelu s rozměry 140 cm. Součástí zástěny je neprůhledné sklo, což zaručuje pocit soukromí a elegantní design.

Bez profilů, zástěna je navržena pro jednoduchou a rychlou montáž. Pevný systém, nelze otevřít. Potřebujete tedy zvolit správné rozměry zástěny pro Vaši koupelnu.

Matné sklo je aktuální trend v koupelnách. Tento typ skla skvěle skryje vodní kámen, což je při úklidu nespornou výhodou. Navíc diktuje moderní vzhled koupelnových interiérů. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Sprchová zástěna s matným sklem SIKOWI140MS skvěle zapadne do Vaší koupelny a doslova Vás okouzlí.

Levá i pravá orientace znamená jen to, že můžete zástěnu umístit tam, kde Vám vyhovuje nejvíce. Pokud tedy přemýšlíte o rekonstrukci koupelny, určitě zvážte pořízení této skvělé sprchové zástěny.

Pro více informací a koupě zástěny navštivte náš web na adrese: https://www.nabytekhned.cz/produkt/sprchova-zastena-walk-in-140-cm-sat-sikowi140ms

Sprchová zástěna walk-in 140 cm

Zdroj obrázku: Satina