Skladujte s lehkostí: Vakuový skladovací box Compactor Light, velikost 50 x 65 cm


Nemáte místo v domácnosti?

Počítáte doma každý centimetr a když chcete uskladnit sezónní oblečení, rvete si vlasy, kam to vlastně všechno dát? Řešení je jednoduché – vakuový skladovací box Compactor Light, který vám ušetří spoustu místa. Jediným stiskem se zvětší objem a následně můžete vysát veškerý zbytečný vzduch, který zabírá místo.

Kvalita a trvanlivost

Vakuové obaly jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči promoknutí a vlhkosti. Skvělým doplňkem je také ventil, který vám umožní opakované využití. Jakmile potřebujete zase jednu sezónu uskladnit, nemusíte kupovat další a další vakuové obaly. Compactor Light vám vydrží řadu sezón.

Vakuový skladovací box Compactor Light

Kam se vejde?

Právě vám by se hodily vakuové obaly, které vysajete vysavačem a rázem je z obřího pytle plného oblečení placatka, co se krásně vejde pod postel nebo do skříně. Díky rozměrům 50 x 65 cm se vejde téměř kamkoliv a díky skladnosti ušetříte spoustu místa. Hledáte-li ideální řešení pro uskladnění věcí, neváhejte a sáhněte po vakuovém skladovacím boxu Compactor Light.

Compactor Light pod postelí

Odkud pochází?

Vakuový skladovací box Compactor Light vyrábí francouzská společnost Compactor se sídlem nedaleko Paříže. Společnost se specializuje na výrobu skladovacích boxů a pytlů a kvalita jejich výrobků je světově proslulá. Zakoupíte-li si Compactor Light, budete mít jistotu kvality a spolehlivosti.

Zajímavosí o vakuových obalech

Vakuové obaly jsou již mnoho let oblíbeným způsobem úspory místa a ochrany věcí před vlhkostí a prachem. Historie těchto obalů sahá až do 20. století, kdy se vyráběly z celofánu. Dnes jsou materiály, ze kterých se obaly vyrábí, mnohem kvalitnější a odolné vůči vnějším vlivům.

Vakuové skladování

Zajímá vás vakuový skladovací box Compactor Light? Můžete si ho jednoduše zakoupit na stránkách www.sidonia.cz.