Sedia Sedací vak Mango – pohodlí na každý den

Pohodlný sedací vak MANGO je vyrobený z 6ti pruhů v designu velké hrušky. Jeho originální design vás příjemně překvapí a navíc vám poskytne nezaměnitelný relaxační zážitek. Představujeme vám kousek vyrobený z kvalitních materiálů, který naviguje své uživatele k pohodě a relaxaci.

Výplň MANGO vaku

Výplň tohoto vaku tvoří bílé předpěněné polystyrenové EPS kuličky, které lze podle potřeby díky dvojitému skrytému uzávěru lehce odebírat nebo doplňovat a přizpůsobit tak plně sezení na tomto vaku momentální potřebě sedícího. Polystyrenové EPS kuličky splňují vyhlášku Ministerstva zdravotnictí o hygienických požadavcích. Tyto kuličky nabízíme k dokoupení jako samostatné zboží.

Nosnost a barevné provedení

Před použitím výrobku si prosím přečtěte návod – viz. Montážní návod. Nosnost tohoto sedacího vaku je až 120 kg. Tento sedací vak nabízíme v základním provedení jako jednobarevný.

U tohoto vaku nabízíme i možnost kombinace různých barev jednoho druhu vybrané látky podle Vaší fantazie, každý pruh může být jinak barevný, stejně barevné protilehlé strany a pod.- toto je nutné specifikovat v poznámce objednávky. V případě různobarevného provedení je nutné specifikovat i barevné provedení základny a horního ukončení!

Tento sedací vak je ideální pro odpočinek, odpojení od každodenního shonu a relaxaci vašeho těla. Kdekoliv ho umístíte, interiér získá na originalitě a pohodě. Pokud si ceníte pohodlí a rozhodujete se mezi nákupem nového křesla nebo sedacího vaku – rozhodně zvolte Sedia Sedací vak Mango, tento kousek vás jistě nadchne a nezklame.

Pro získání tohoto unikátního produktu, navštivte stránky Velký nábytek a objednejte si ho hned. Můžete mít doma opravdu barevný originál podle Vašich představ!