Nový měsíc 10. února 2024 spojený s čínským novým rokem: exploze štěstí pro 4 orientální astrologická znamení

Karolína Svoboda

"Desetý únor 2024 přináší nový měsíc a čínský nový rok: Čtyři orientální astrologická znamení očekávají explozi štěstí!"

Začátek roku 2024 bude ve znamení výjimečné astrologické události: novoluní 10. února se bude shodovat s čínským novým rokem. Tento jev, tak vzácný, jako je neočekávaný, nabídne výbuch štěstí a štěstí určitým orientálním astrologickým znamením. Jaká jsou tato privilegovaná znamení a proč? Pojďme společně v tomto článku objevit hlavní linie tohoto blahodárného vlivu.

Výjimečná konjunkce: novoluní a čínský Nový rok

Nejprve si připomeňme, že čínský kalendář je založen na lunárním cyklu. Čínský Nový rok proto vždy začíná novoluním, které je mezi 21. lednem a 20. únorem. Pro rok 2024 je tímto osudným datem 10. února. Toto novoluní přinese obnovená energie A nový začátek pro všechny, ale s výraznějším dopadem zejména pro čtyři orientální astrologická znamení.

4 nejšťastnější astrologická znamení v roce 2024

Lidé narození v následujících znameních budou na začátku roku plně využívat výhod tohoto novoluní:

  1. Krysa
  2. Tygr
  3. Had
  4. Kohout

Tato astrologická znamení budou v tomto období těžit ze skutečné exploze štěstí, částečně díky jejich přirozené predispozici k příležitostem a pozitivním změnám. Podívejme se podrobněji na důvody tohoto neuvěřitelného štěstí pro každé z těchto znamení.

Krysa: inteligence a adaptace

Znamení, inteligentní a přizpůsobivý, Krysa je vždy připravena využít příležitosti, které se mu naskytnou. Toto novoluní 10. února 2024 ve spojení s čínským novým rokem bude pro krysí domorodce skutečnou vzpruhou. Opravdu budou vědět, jak co nejlépe využít příznivé kosmické energie během tohoto období, zejména tím, že prokážou vhled a vynalézavost tváří v tvář výzvám, které se jim postaví.

Tygr: moc a vedení

Symbol moci a vedení, tygr plně vzkvétá v situacích, které vyžadují sílu a odvahu. Novoluní spojené s čínským Novým rokem pravidlu neunikne a přinese domorodcům z Tigera extra dávka vůle a z charisma. Projekty, které posledně jmenovaný podniká, budou proto předurčeny k úspěchu v tomto prosperujícím období.

Had: intuice a moudrost

Původní, intuitivní a moudrý had obecně ví, jak rozpoznat slibné situace a uvážlivá rozhodnutí. Během novoluní 10. února 2024 bude tato schopnost desetkrát zvýšena pro domorodce z Hada, kteří budou mít prospěch z výjimečnou jasnost úsudku. Rozhodnutí učiněná na začátku roku tak budou jistými kroky k lepšímu a plnohodnotnějšímu životu.

Kohout: organizace a vytrvalost

Kohout, symbol organizace a vytrvalosti, je astrologickým znamením předurčeným k úspěchu ve všech snahách, které vede. Konjunkce novoluní s čínským novým rokem tento trend jen umocní tím, že nabídne domorodcům Kohouta období příznivé pro úspěchy a realizaci jejich snů. Díky své strukturované a odhodlané stránce budou moci naplno využít blahodárných vlivů tohoto novoluní.

Využijte příležitostí, které nabízí toto novoluní 10. února 2024

Lidé narození ve čtyřech šťastných znameních – Krysa, Tygr, Had a Kohout – proto budou těžit z toho, že budou obzvláště pozorní a vnímaví ke změnám a příležitostem tohoto období. Klíč k této explozi štěstí v podstatě spočívá v jejich schopnosti přizpůsobitposlouchat jejich intuici a do naplánovat svou vlastní cestu s jasnou a pozitivní vizí.

U ostatních astrologických znamení se nebojte! Toto novoluní na začátku roku přesto zůstává pro každého nositelem dobré energie a obnovy. Toto období můžete využít také tím, že budete pozorní k příležitostem, které se vám naskytnou, a vyzdvihnete své vlastní silné stránky a kvality.

Domů » Blog » Nový měsíc 10. února 2024 spojený s čínským novým rokem: exploze štěstí pro 4 orientální astrologická znamení