Nová Šatní skříň MULTI32 od Idze v bílé barvě s výškou 183 cm

Poohlížíte se po nových kouscích do své domácnosti? Je pro vás důležité především vsadit na praktickou a moderní stránku nábytku. To vám do puntíku splní šatní skříň Multi32, která je ideálním kouskem pro všechny domácnosti. To především díky jejímu elegantnímu provedení a jemným liniím, které ji propůjčí nadčasový vzhled. Skvěle padne ložnici i studentskému pokoji, předsíni, pracovně, kanceláři a mnoha dalším místnostem, které potřebují zorganizovat šatník.

Pevný materiál a spolehlivost

Její pevný materiál, ze kterého je šatní skříň vyrobena, je doplněn komplexním zakončením ABS, který ošetří všechny hrany. Spolu s lamino deskou nabízí dlouhou životnost. Šatní skříň MULTI32 je rozdělená na dvě stejně velké části. Jedna z nich disponuje závěsnou tyčí a druhá prostornými policemi. To zaručí ideální uložení všeho oblečení. Kromě toho je dodávána v demontu s podrobným návodem pro montáž.

Snadná dostupnost a estetické provedení

Šatní skříň MULTI32 disponuje posuvným systémem dveří, který využijete i v menších místnostech. Nezbytné zrcadlo na přední straně dveří opticky zvětší místnost a dodá zároveň praktičnost. Díky elegantním liniím a bílé barvě se dokonale hodí do každého interiéru.

Získejte šatní skříň MULTI32 od Idze již dnes a zorganizujte svůj šatník tak, jak jste vždycky chtěli! Doporučujeme navštívit obchod s nábytkem, kde můžete tuto skříň zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Specifikace produktu:

  • Šatní skříň rozdělená na 2 části
  • Hrany opatřeny ABS dýhou
  • Elegantní vzhled
  • Dodáváno v demontu

Šatní skříň MULTI32
Šatní skříň MULTI32
Pevný materiál a spolehlivost jsou důležité vlastnosti.

Dobrý nábytek by měl být praktický, moderní a elegantní.

Šatní skříň MULTI32
Zorganizujte svůj šatník a získejte novou šatní skříň MULTI32.