Nová rohová pohovka Willow od MICADONI: prostorná a elegantní s šedým žinylkovým potahem


Odpočiňte si do sytosti na pohovce Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen polštáři, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku.

Nová rohová pohovka Willow od MICADONI

Funkčnost pohovky Willow

Mile vás překvapí také její funkčnost, kdy se ze sedačky rázem stane pohodlné lůžko pro vaše hosty.

Luxusní žinylkový potah

Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, který oceníte nejen vy, ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání pohovku před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení.

Prostorná rohová pohovka Willow od MICADONI

Výborná volba pro různé interiéry

Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu! Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje!

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Seda žinylková rohová rozkládací pohovka Micadoni Willow 231 cm pravá

Jak čistit pohovku Willow?

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.