Modro šedá látková rohová pohovka Ame Yens Pomo 243 cm – pravá variantа

Pohovka Pomo od značky Ame Yens je zosobněním pohodlí a čiré elegance. To hlavně díky jejímu tvaru a vysoce měkkým pěnám použitých v sedací části.

Modro šedá látková rohová pohovka Ame Yens Pomo 243 cm – pravá variantа

Kolekce Pomo

Křesla a pohovky z kolekce Pomo splňují veškeré potřeby uživatelů hledajících pohodlí a relaxaci. Dodatečné polštáře použité v části opěradla zvyšují pocit nadměrného komfortu. Použitá látka je vysoce odolná, a proto se pohovka hodí nejen do domácího prostředí, ale také do komerčních prostor.

Vrácení pouze podle individuálních obchodních podmínek

Tento produkt je vyráběn na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6 v obchodních podmínkách.

Moderní interiér

Pohovka v kombinaci s křeslem z kolekce Pomo vytváří ucelenou sestavu, která doplní každý moderní interiér.

Rohová pohovka a křeslo z kolekce Pomo v moderním interiéru

Vyberte si svoji oblíbenou variantu

Tato rohová pohovka je k dispozici v mnoha variantách – jak levých, tak i pravých. Pokud vás zaujala tato konkrétní modro šedá varianta, neváhejte a vyberte si ji na našem e-shopu.

Závěr

je vynikající volbou pro ty, kteří vyhledávají komfort a eleganci v jednom. Kromě toho, že nabízí velký prostor k relaxaci, je také vyrobena z odolné látky, a proto se hodí nejen do místností v domácnosti, ale také do komerčních prostor. Samozřejmostí jsou i další varianty této pohovky, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce hodí.