Moderní regál LOBATES 1D2S s bílým/dubem sonoma a 5 letou zárukou

Regál LOBATES je ideální pro ty, kteří se snaží najít čisté a moderní řešení pro uložení svých věcí. Regál má k dispozici police a dvě zásuvky, které vám umožní organizovat své věci tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Barevné provedení: bílá/dub sonoma

Regál LOBATES je k dispozici v barevném provedení bílá/dub sonoma. Tento moderní a trendy kontrast barev se hodí ke všem moderním interiérům a dodává pokojům čistý, otevřený a svěží vzhled.

Materiál: LTD

Regál LOBATES je vyroben z kvalitního materiálu LTD. LTD je modifikovaná dřevotříska, která je velmi odolná proti poškrábání, vlhkosti a ohybu. Tento materiál má mnoho výhod, například dlouhou životnost a snadnou údržbu, díky které se vám vaše nová koupě bude hodit na mnoho let.

Rozměry (šxvxh): 56 x 200,5 x 40,5 cm

Regál LOBATES má rozměry 56 x 200,5 x 40,5 cm, což z něj děla ideální kus nábytku pro každou místnost, kde potřebujete úložný prostor. Jeho kompaktní velikost vám umožní využít každý centimetr prostoru a současně udržet věci na svém místě.

Dodáváno v demontu

Regál LOBATES je dodáván v demontu, ale nebojte se, instalační manuál je snadno srozumitelný a pokud budete mít problémy s instalací, můžete se kdykoliv obrátit na naše zákaznické centrum, kde vám rádi pomůžeme.

Záruka 5 let

Regál LOBATES je kvalitně a pečlivě vyroben z odolného materiálu a proto vám můžeme nabídnout velkorysou 5 letou záruku na každý nově zakoupený produkt. Takže se můžete spolehnout, že vám vaše nová koupě vydrží na mnoho let a jako nová se bude těšit na další čistý a moderní pohled.

Regál LOBATES 1D2S s bílým/dubem sonoma

Pokud vás zaujal tento moderní a velmi praktický regál LOBATES, neváhejte a navštivte naši webovou stránku, kde najdete všechny další potřebné informace o tomto produktu včetně objednávky.

Zelé z Vybiréj nábytek!

Objevte regál LOBATES zde