Moderní jídelní set MEBLINE: stůl WENUS 5S a židle NILO 4 (6ks.) DX15

Pokud hledáte moderní a elegantní jídelní set, který by dokázal okořenit vaše jidelní prostory, pak by vám mohla být určitě hodně sympatická kolekce MEBLINE. Tato kolekce nabízí špičkové a nadčasové kousky nábytku, které nejenže působí velice luxusně, ale navíc jsou velmi praktické a odolné. Mezi ty nejzajímavější kousky patří stůl WENUS 5S a židle NILO 4.

Stůl WENUS 5S

Jedním z největších taháků ze série MEBLINE je stůl WENUS 5S. Tento stůl je vyroben z kvalitního bukového dřeva a jeho konstrukce je velice pevná a stabilní. Stůl má rozměry 90 x 160 cm a výšku 76 cm, což ho činí ideální volbou pro menší jídelny.

Pokud byste potřebovali více místa na servírování jídla, není problém – stůl WENUS 5S se totiž dá jednoduše rozložit a zvětšit tak horní rozměry na 90 x 200 cm. To vám umožní mít bez problémů více míst k sezení pro vaše hosty.

Ale nejenom praktickou stránkou se tento stůl vyznačuje. Jeho design je totiž velmi moderní a elegantní, a to díky vodou ředitelnému laku, který stůlu dodává jedinečný lesk a luxusní vzhled. Stejně tak také využití ABS hrany garantuje dokonalé zakončení rohů stolu. Stůl WENUS 5S je dostupný v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a stylu vašeho interiéru.

Pokud vás stůl WENUS 5S zaujal a rádi byste si ho zakoupili, můžete si ho objednat na této adrese.

Židle NILO 4

K stolu WENUS 5S se hodí dokonale také židle NILO 4, která je také součástí kolekce MEBLINE. Tyto židle jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a nabízejí velice pohodlné a ergonomické sezení. Židle mají rozměry 43 x 96 x 40 cm, výšku sedu 47 cm a výšku zad 49 cm.

Stejně jako u stolu WENUS 5S je design židle NILO 4 velmi moderní a elegantní. Tento vzhled je navíc podpořen vodou ředitelným lakem a ABS hranou, která zajistí dokonalé zakončení rohů židle. Židle NILO 4 jsou dostupné také v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu, která ladí nejlépe se stolem a interiérem vaší jídelny.

Pokud byste potřebovali více než 4 židle, které jsou součástí balení, můžete si také dokoupit další. Také židle NILO 4 si můžete objednat na této adrese.

Dostupné tkaniny

Ke židlím NILO 4 můžete také dokoupit vybrané potahy, které vám zajistí nejen maximální komfort, ale také zajímavý a moderní design. Jejich materiál je kvalitní a odolný proti běžnému opotřebení. Potahy lze snadno sejmout a dát do pračky, takže jsou velmi praktické a dobře udržovatelné.

Závěr

Pokud tedy hledáte moderní, elegantní a kvalitní jídelní set, který by splňoval veškeré vaše požadavky, pak by vám mohla být kolekce MEBLINE velmi zajímavá. Stůl WENUS 5S a židle NILO 4 jsou praktické, odolné a navíc i krásné. Pokud vám tyto kousky nábytku padly do oka, můžete si je objednat na této adrese.