Moderní dvoulůžková postel ORLANDO – 160×200 cm, kombinace látky a dřeva v barvách šedé a ořechové.


Moderní dvoulůžková postel ORLANDO – 160×200 cm

Kombinace látky a dřeva v barvách šedé a ořechové

Manželská postel ORLANDO je návrhem elegantní ložnice. Její rám je vyroben z masivního kaučukového dřeva v barvě ořechu. Tento odstín dodá ložnici teplo, útulnost a zároveň bude působit vkusně. Charakter postele podtrhuje i čelo. Čalouněné jemnou popelavou látkou a zdobené prošíváním má nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Můžete se o něj opřít při čtení knihy a navíc ochrání stěnu za postelí před nečistotami. Styl posteli dodávají i nohy, na kterých je rám založen. Prostor pod ním lze využít k ukrytí krabic s drobnostmi nebo textilem.

Parametry produktu:

  • délka 209 cm
  • šířka 166 cm
  • výška 106 cm
  • plocha na spaní 160×200 cm

Materiál:

  • taknina
  • masivní kaučukové dřevo

Doplňte si k posteli potřebné doplňky

Postel ORLANDO je nejen elegantní, ale také velmi praktická. Její design umožňuje využít prostor pod ní k uložení krabic s drobnostmi nebo textilem. Pro dokonalou atmosféru v ložnici si k posteli můžete pořídit také noční stolky a lampa, aby vaše spaní bylo ještě pohodlnější a komfortnější.

Také vám chybí moderní a pohodlná postel? Máte rádi kombinaci látky a dřeva? Pak je manželská postel ORLANDO to, co hledáte. Na stránkách vybirejnabytek.cz najdete všechny potřebné informace a můžete si ji objednat přímo online.

postel ORLANDO

Pro moderní ložnici je postel ORLANDO tou nejlepší volbou. Je elegantní, praktická a přesně taková, jakou jste hledali. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si dokonalý spánek v designové posteli, na kterou budete hrdí!