Křeslo ASGARD v provedení Monolith 77 – skvělá volba pro moderní interiéry

Jste-li zastáncem jednoduchého a elegantního stylu, pak Vás jistě potěší křeslo Asgard. To vyniká svými vkusnými prvky a nabízí nejenom skvělé pohodlí, ale také dekorativní prvek do každého interiéru.

Moderní design a materiály nejvyšší kvality

Křeslo Asgard je navrženo ve velmi moderním stylu a svým designem dokáže oslovit náročné zákazníky. Kvalitní materiály, které jsou při výrobě použity, zajišťují dlouhou životnost a vysokou odolnost. Čalounění je vyrobeno z kvalitní kůže, což zaručuje pohodlné sezení a krásný vzhled. Díky použití vysoce kvalitního materiálu se celkový dojem z křesla jeví jako velmi luxusní.

Křeslo Asgard – Monolith 77

Křeslo Asgard – Monolith 77 je jedním z nejpopulárnějších provedení na trhu. Toto křeslo disponuje větší plochou pro sezení a má velmi rozměrné područky pro větší pohodlí. Provedení Monolith 77 je také velkou estetickou výhodou tohoto křesla, protože na něm můžete vidět velké kamenné prvky, které dotvářejí celkový design. Pokud máte v obývacím pokoji černé nebo tmavé barvy, bude právě křeslo Asgard – Monolith 77 perfektní volbou, která tento styl dokonale dotvoří.

Nejlepší křeslo pro relaxaci

Pokud chcete vědět, jaké křeslo si pořídit pro dokonalou relaxaci, pak toto jednoduše zvolte Asgard – Monolith 77. Křeslo je dokonale tvarováno tak, aby se do něj dokonale přizpůsobily vaše záda a tělo. Křeslo také disponuje nastavitelným naklápěním, které zaručí, že si v něm užijete opravdu pohodlné sezení a relaxaci po náročném dni. Kromě toho je toto křeslo vybaveno pohodlnými opěrkami na hlavu, které Vám zaručí, že si v něm užijete maximální komfort.

Pokud Vás toto křeslo zaujalo, neváhejte a navštivte naše webové stránky https://www.naradi-cz.cz/produkt/kreslo-asgard-provedeni-monolith-77, kde si můžete prohlédnout všechny varianty a zvolit si tak tu, která se Vám nejvíce líbí.

Křeslo Asgard - Monolith 77

Již brzy se můžete těšit na perfektní souhru estetiky a pohodlí, které Vám křeslo Asgard – Monolith 77 nabídne. Rozhodně se jedná o ideální volbu pro Vaše moderní interiéry a Vaši maximální pohodu při relaxaci.