Krájkový ubrus Bellatex DITA se srdíčky – 100 x 100 cm


Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Ubrusy dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením.

Kvalitní materiál

Materiál je kvalitní a odolný vůči poškození a velice dobře drží tvar. Krájkový ubrus Bellatex DITA se srdíčky – 100 x 100 cm je vyroben z prémiové bavlněné tkaniny, která se snadno udržuje. Ubrus je navíc velmi elegantní a bude se hodit na každou příležitost.

Oslavte srdíčky na vašem stole

Užívejte si tak pohodlí domova a oslavte srdíčky na vašem stole s krájkovým ubrusem Bellatex DITA se srdíčky – 100 x 100 cm. Tento ubrus je perfektním doplňkem pro každý stůl. Jeho krásné srdíčkové motivy udělají radost všem hostům a ozvláštní každý oběd či večeři.

Objednejte si krájkový ubrus DITA se srdíčky – 100 x 100 cm

Nyní ještě snadněji si krájkový ubrus Bellatex DITA se srdíčky – 100 x 100 cm můžete objednat online na stránkách Codina. Navštivte tento odkaz (https://www.codina.cz/produkt/bellatex-ubrus-dita-srdce-krajkove-100-x-100-cm) a získejte svůj vlastní krájkový ubrus DITA se srdíčky – 100 x 100 cm. Objevte krásu tohoto ubrusu a ochraňte váš stůl před znečištěním a poničením.