Jidelní stoly pro větší rodinu nebo skupinu přátel: Nápady na stoly pro 6 osob


Velký jídelní stůl pro 6 osob

Jídelní stůl pro 6 osob je ideální volbou pro velkou rodinu nebo skupinu přátel. Stůl by měl být dostatečně velký, aby se na něj vešly jídlo, nápoje a talíře pro každého hosta. Velký stůl také umožní hostům pohodlně sedět a mít dostatek prostoru na stolování.

Pokud hledáte kvalitní jídelní stůl pro 6 osob, doporučujeme navštívit stránky ESROM.

Stůl s výsuvnými deskami

Pokud máte občas nečekané hosty, je dobré mít k dispozici stůl s výsuvnými deskami. Tyto desky lze jednoduše vytáhnout a zvětšit tak stůl, aby se na něj vešlo více hostů. Stůl s výsuvnými deskami je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí mít větší flexibilitu při stolování.

Stůl s odkládacím prostorem

Stůl s odkládacím prostorem je další užitečnou volbou pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří rádi hrají deskové hry. Odkládací prostor umožňuje ukládat hry a další věci, které by jinak zabíraly místo na stole. Pokud máte málo místa a chcete mít stůl, který je multifunkční, doporučujeme zvážit stůl s odkládacím prostorem.

Kulatý stůl

Kulatý stůl je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit příjemnou a intimní atmosféru. Hosté sedí blíže u sebe a mohou se snadno navzájem bavit. Kulatý stůl také umožňuje snadnější servírování jídla a nápojů. Pokud hledáte stůl, který je vhodný pro romantickou večeři pro dva nebo pro malou rodinnou oslavu, kulatý stůl je tou správnou volbou.