Extravagantní Skříň La Gomera od KARE Design: 2 dvéře pro stylové uspořádání interiéru


Extravagantní skříň La Gomera od KARE Design: 2 dvéře pro stylové uspořádání interiéru

KARE DESIGN Skříň La Gomera – 2 dvéřová:

Dvoudveřová skříň La Gomera je vyrobena v kombinaci MDF materiálu, oceli a tvrzeného bezpečnostního skla. Originální prosklená skříňka je vhodná zejména do moderně laděných interiérů. Přední strana, štíhlé nohy, vnitřní police a úchytky jsou vyrobeny z práškově lakované oceli. Sklo na dvířkách i na bočních stranách komody má praktický vroubkovaný vzhled, který nevyžaduje každodenní čištění. Skříňka má maximální nosnost 50 kg. K dispozici je také další nábytek z této elegantní nábytkové řady.

Prosklená dvoudveřová skříň v originálním stylu

Potažená ocel a čiré sklo definují decentní vzhled dvoudveřové skříňky. Zatímco rám tohoto úložného zázraku je ocelový a připomíná industriální vzhled, čela a boky jsou vyrobeny z vroubkovaného skla a to dodává skříňce eleganci a odlehčený design. Kolekce La Gomera, která zahrnuje různé skříňky a komody, se vyznačuje mixem materiálů oceli a skla, výraznými liniemi a mírně rozšířenými nožičkami.

KARE DESIGN Skříň La Gomera - 2 dvéřová

5 důvodů proč se rozhodnout pro skříň La Gomera

  1. Černá vitrína v decentním stylu.
  2. Skutečný zázrak v podobě velkorysého úložného prostoru.
  3. Chladný a naprosto nadčasový materiálový mix oceli a žebrovaného skla.
  4. Dobře se kombinuje s dalším zařízením, aniž by zanikl její design.
  5. Je oblíbená také jako barová skříňka.

Pokud hledáte originální a extravagatní řešení pro úložný prostor, skříň La Gomera od KARE Design je skvělou volbou. Dvoudveřová skříň s prosklenými dveřmi a potaženou ocelí dodá vašemu interiéru žádaný nádech moderní elegance. Skříňka má dostatek úložného prostoru a je ideální pro ukládání dekoračních předmětů, skla nebo dalších předmětů, které chcete mít na očích.

KARE Design je návrhářská značka, která se specializuje na nábytek a dekorace pro moderní interiéry. Skříň La Gomera je jedním z mnoha kvalitních produktů této značky, které jsou