BRW Komoda Elpasso KOM2W1D3S Dub san remo jasný – praktický nábytek pro moderní bydlení

BRW Komoda Elpasso KOM2W1D3S Dub san remo jasný je praktický nábytek, který se hodí do každého moderního interiéru. Jeho prostorná vitrína ze systému Elpasso (KOM2W1D3S) je vhodná jak do obývacího pokoje, tak do jídelny.

Vyrobena z kvalitního materiálu

Tato komoda je vyrobena z dřevotřísky v 8 barevných provedeních, včetně dubu san remo – jasný. Ozdobná lišta vždy odpovídá dekoru dub wenge hnědý. Tento materiál dodává komodě eleganci a zároveň odolnost, takže může být používána mnoho let.

Funkční rozdělení

Komoda je rozdělena do tří částí. V horní částí jsou tři šuplíky a ve spodních částech je po jedné polici. Boční části jsou skleněné, uprostřed je dřevěná. Panty Hettich zajišťují snadné otevírání a zavírání dveří a šuplíků. Díky funkčnímu rozdělení je komoda praktickým úložným prostorem, který pomůže udržovat pořádek v interiéru.

Možnost dokoupit osvětlení

Je možné dokoupit skleněné police i s osvětlením, což vylepší vzhled komody a skvěle zvýrazní exponáty, které na police vystavíte. Systém Elpasso je zajímavý, moderní a zároveň elegantní nábytek se zaoblenými rohy a úchytkami v originálním tvaru. Do vitrín lze přikoupit LED osvětlení pro zvýraznění skleněných polic, čímž provedení komody ještě více zútulní a zpříjemní váš domovský prostor.

Široká nabídka nábytku z řady Elpasso

Systém Elpasso nabízí celkem 16 dílů, které jsou vhodné pro vybavení jak obývacího pokoje, tak i ložnice. Tento moderní nábytek vám umožní vybavit celé pokoje v harmonickém stylu, ať už hledáte nábytek do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice.

BRW Komoda Elpasso KOM2W1D3S Dub san remo jasný - praktický nábytek pro moderní bydlení

BRW Komoda Elpasso KOM2W1D3S Dub san remo jasný je praktickým nábytkem pro moderní bydlení. Jeho prostorná vitrína s funkčním rozdělením nabízí praktický úložný prostor a zároveň může být prostorem pro exponáty, které vyniknou díky dokoupitelnému LED osvětlení. Díky elegantnímu vzhledu lze tuto komodu kombinovat s dalšími díly nábytku z řady Elpasso a vytvořit harmonický celek, který zpříjemní váš domovský prostor.

Pro více informací o BRW Komodě Elpasso KOM2W1D3S Dub san remo jasný navštivte tuto stránku.