Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý – luxusní a kvalitní doplněk koupelny v rozměru 50×100 cm

Pro každého z nás má hygiena určitě zásadní význam, ať už jde o ranní sprchu, koupání, či prosté mytí rukou. Z toho plyne i potřeba kvalitního a odolného osuškového materiálu, který nám poskytne nejen maximální pohodlí, ale také dlouhodobou životnost. Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý je právě tím dokonalým doplňkem k Vaší koupelně, který vás potěší nejen svým designem, ale i kvalitou.

100% bavlna pro dokonalé pohodlí

Jednou z nejvýznamnějších předností tohoto ručníku je jeho složení. Bavlna je známa svou příjemností, savostí a měkkostí. Tento ručník je vyroben ze 100% bavlny s vysokou gramáží a lze jej používat každý den.

Populární rozměry a klasická hnědá barva

Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý je velikostí 50×100 cm, což je velmi oblíbená velikost pro osušování rukou i těla. Jeho klasická hnědá barva v sobě skrývá nádech barvy vína, čokolády nebo kávy, a tak dokonale ladí s přírodním interiérem koupelny i moderním minimalistickým stylem.

Dlouhá životnost a vysoká gramáž

Díky vysoké gramáži 525g/m2 je tento ručník velice pevný, ať už při hojení škrábanců nebo v běžném používání. Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý také snadno odstraňuje vlhkost a rychle schněte, aby byl vždy připraven k dalšímu použití.

Naša doporučení na údržbu

Pokud se obáváte složité údržby, nebojte se. Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý lze pryčat v automatické pračce a to při teplotě do 60°C. Ručník není vhodný do sušičky, ale může být snadno sušen na vzduchu.

Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý - luxusní a kvalitní doplněk koupelny v rozměru 50x100 cm
Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý - luxusní a kvalitní doplněk koupelny v rozměru 50x100 cm

Zkrátka se jedná o kvalitní produkt, který bude nejen výborným pomocníkem pro hygenu vašeho těla, ale také krásným a vkusným doplňkem každé koupelny. Bavlněný ručník DecoKing Marina hnědý naleznete na nabytekprozivot.cz.