Asymetrická vana Kaldewei Studio Star: Krása smaltované oceli v levé verzi ve velikosti 170×90 cm


Úvod

Asymetrická vana ze smaltované oceli je v poslední době velmi oblíbená. Díky svému designu a kvalitnímu zpracování se stává skvělým doplňkem do koupelen. Pokud hledáte kvalitní výrobek s možností luxusní koupelové zkušenosti, může být varianta Kaldewei Studio Star ta pravá pro vás.

Popis vany

Tato asymetrická vana má pravou orientaci a rozměry 170×90 cm. Povrch vany je opatřen úpravou Perl-Effektem, díky čemuž se voda snadno a rychle odtéká do odpadu. Navíc tento proces odplaví i všechny nečistoty a vápenaté částice. To vám usnadní úklid a vy se budete cítit v koupelně stále čistě.

Chcete-li si užít bezpečnost i v koupelové nebo sprchové vaně, je pro vás určena technologie Kaldewei Celoplošný Antislip. Ta zajistí bezpečný vstup a výstup z vany, aniž byste se museli obávat pádu nebo úrazu.

Další informace

Asymetrická vana Kaldewei Studio Star se dodává bez madla, nožiček a podhlavníku. Ty si můžete dokoupit dle svých potřeb a představ. Samotná vana je zhotovena ze smaltované oceli, což zajišťuje trvanlivost a snadnou údržbu.

Závěr

Kaldewei Studio Star je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a luxusní výrobek do koupelny. Smaltovaná ocel zajišťuje vysokou trvanlivost a snadnou údržbu, zatímco bezpečnostní technologie nabízí bezpečnost a spokojenost v koupelně. Pokud hledáte kvalitu a design, rozhodně byste neměli váhat a zainvestovat do této vany.

Asymetrická vana - Kaldewei Studio Star
Asymetrická vana – Kaldewei Studio Star

Pro více informací o této vaně navštivte náš e-shop.