ASIR Komoda DECO: Ideální ořechový kus nábytku s antracitovými prvky


Designově řešené dvířka v ořechu a antracitu

DECO je komoda, která na sebe strhuje pozornost svými designově řešenými dvířky v dekorech ořech a antracit. Tyto prvky dotváří moderní a elegantní vzhled tohoto kusu nábytku, který se dokonale hodí do mnoha interiérů.

Trojí otevírání z levé strany

Povšimněte si, že z levé strany se troje dvířka otevírají doleva a jen jedny doprava. Tento prvek se hodí pro využití komody v prostoru, kde je kladen důraz na ergonomii a maximální pohodlí uživatele.

Použití materiálů

ASIR Komoda DECO je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekorech ořech a antracit. Tento kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Rozměry

ASIR Komoda DECO má rozměry 160 x 43,8 x 78,6 cm a výšku dvířek 63,6 cm. Tyto parametry zaručují dostatečný úložný prostor a stabilitu tohoto kusu nábytku.

Účel a využití

ASIR Komoda DECO je vynikajícím doplňkem do mnoha místností, kde může být využita jako úložný prostor pro oblečení, prádlo, nebo různé předměty, na které máte v obývacím pokoji nebo ložnici zrovna málo místa. Vzhledem k modernímu designu a unikátním prvky jej lze snadno začlenit do moderního interiéru.

Objednání a nákup

Pokud se Vám líbí ASIR Komoda DECO, můžete si ji objednat přímo na stránkách www.vybirejnabytek.cz. Cena a dostupnost se může lišit podle Vaší konkrétní lokalitě.

ASIR Komoda DECO

ASIR Komoda DECO je kusem nábytku, který dá Vašemu interiéru naštívaní a praktičnost. Pokud máte zájem o tento kus nábytku, nenechte si ho ujít a klikněte na odkaz výše pro více informací.